Executive search

Executive search (vyhledávání řídících pracovníků) je využíván nejčastěji pro výběr velmi specifických pozic, které je obtížné vyhledávat pomocí klasického recruitmentu. Je vhodný pro obsazování pozic specialistů i top manažerů.

Průběh vyhledávání

Naším úkolem je na základě dodaných požadavků zpracovat informace o daném trhu a o dostupných kandidátech. Následuje prezentace kandidátů v předem stanoveném termínu. Z tohoto seznamu jsou ve spolupráci s klientem vybráni cca 3-4 kandidáti, se kterými následují další jednání. Cílem těchto jednání, jež nejčastěji doplňují i další služby jako psychodiagnostické testy či assessment centra, je nalézt vhodného kandidáta, který bude pro společnost maximálním přínosem. Zároveň je až do posledního okamžiku zachována diskrétnost klienta.

Nástup vybraného kandidáta, garance

Executive search probíhá v předem stanovených termínech. Oproti klasickému recruitmentu je u executive search doporučena prodloužená garance za kandidáta na dobu 6-12 měsíců.

Pokud Vás zajímají bližší informace a cena, případně budete mít zájem o osobní schůzku, prosím kontaktujte nás e-mailem nebo telefonicky.

Těšíme se na dlouhodobou a úspěšnou spolupráci!

Kontakty

  • ALP consulting, s.r.o.
    Náměstí I.P.Pavlova 3
    120 00 Praha 2
  • tel: +420 723 644 808
    e-mail: alp@alpconsulting.cz
    web: www.alpconsulting.cz

© 2008 - 2015 ALP consulting s.r.o.
Náměstí I.P.Pavlova 3, 120 00 Praha 2
Tel: +420 723 644 808, E-mail: alp@alpconsulting.cz,
Web: www.alpconsulting.cz