Inzerce, předvýběr a prescreening

Předvýběr a prescreening představuje nový způsob spolupráce využívaný především při náboru na střední pozice. Výhodou je možnost přesné kontroly nákladů na náborovou kampaň a výběr z většího počtu uchazečů.

Inzerce

Naši odborní poradci Vám pomohou sestavit inzerát tak, aby se maximálně zvýšila efektivita ohlasů. S námi docílíte snížení ceny inzerce oproti standardním cenám v průměru o 50 %.
Inzerát je vystaven pod naší hlavičkou a tím je zachována maximální diskrétnost Vaší společnosti. Jednou týdně Vám prezentujeme reporty zpracovaných kandidátů.

Předvýběr

Předvýběr nejčastěji doplňuje službu inzerce o zpracování příchozích ohlasů z inzerujících pozic. Po prvotní selekci životopisů je s vybranými kandidáty veden krátký pohovor po telefonu, neboli prescreening. Během tohoto rozhovoru je možné prověřit kandidáta, reakce na modelovou situaci, požadované mzdové ohodnocení či termín nástupu. Zpracované profily včetně doplňujících informací ve formě reportu jsou následně prezentovány u klienta, který si již sám vybírá, jaké uchazeče pozve k osobnímu jednání.

Pokud Vás zajímají bližší informace k dané službě a cena, případně budete mít zájem o osobní schůzku, prosím kontaktujte nás e-mailem nebo telefonicky.

Těšíme se na dlouhodobou a úspěšnou spolupráci!

Hot jobs

IT Byznys Analytik
Informační technologie / Hlavní město Praha

Technicky konzultant
Informační technologie / Hlavní město Praha

Development Manager
Stavebnictví / Hlavní město Praha

Electrical Engineer
Elektro a energetika / Hlavní město Praha, Celé Slovensko

Obchodní manager
Obchod a prodej / Hlavní město Praha

Kontakty

  • ALP consulting, s.r.o.
    Náměstí I.P.Pavlova 3
    120 00 Praha 2
  • tel: +420 723 644 808
    e-mail: alp@alpconsulting.cz
    web: www.alpconsulting.cz

© 2008 - 2015 ALP consulting s.r.o.
Náměstí I.P.Pavlova 3, 120 00 Praha 2
Tel: +420 723 644 808, E-mail: alp@alpconsulting.cz,
Web: www.alpconsulting.cz