ALP consulting zavedla službu Inzerce + předvýběr

Personální a poradenská společnost ALP consulting nabízí službu Inzerce + předvýběr. Služba pro zaměstnavatele přináší řadu výhod, mezi největší z nich patří úspora času a výrazné snížení nákladů na nábor zaměstnanců.

Každý kandidát projde u nás telefonickým pohovorem, jehož obsah je klientovi stručně představen. Je možné testovat např. jazykové znalosti, představy o mzdovém ohodnocení, možnosti nástupu apod. Takto prověření kandidáti jsou připraveni ke schůzce u klienta. Prezentace kandidátů probíhá průběžně – 1x týdně je zaslán report reakcí na inzerát a CV vybraných kandidátů. – uvádí Mária Sokolovská, majitelka společnosti ALP consulting. Prezentace kandidátů probíhá průběžně, jednou týdně je zaslán report reakcí na inzerát a CV vybraných kandidátů.

Inzerce + předvýběr se během krátkého času stala mezi klienty oblíbenou a žádanou službou. „Úspora oproti standardním cenám dosáhla až 50%. Zaměstnavatel si s naší personální agenturou může domluvit i maximální počet CV, které bude chtít vidět,“ – dodává Mária Sokolovská. Další informace naleznete na stránce Inzerce + předvýběr.

Kontakty

  • ALP consulting, s.r.o.
    Náměstí I.P.Pavlova 3
    120 00 Praha 2
  • tel: +420 723 644 808
    e-mail: alp@alpconsulting.cz
    web: www.alpconsulting.cz

© 2008 - 2015 ALP consulting s.r.o.
Náměstí I.P.Pavlova 3, 120 00 Praha 2
Tel: +420 723 644 808, E-mail: alp@alpconsulting.cz,
Web: www.alpconsulting.cz