Kompletní outsourcing HR

Nabízíme Vám kompletní externí zpracování služeb v oblasti lidských zdrojů: od auditu, přes inzerci, předvýběr a nábor, až po zpracování mzdového účetnictví a všech ze zákona daných povinností. Tato služba je vhodná i pro společnosti, které v ČR plánují otevírat novou pobočku.

Personální audit

V případě otevření nové pobočky má audit pomoci k přesné specifikaci firemního uspořádání, organizační struktuře a jednotlivých kompetencí pracovníků. Více informací naleznete na stránce Personální audit.

Inzerce, předvýběr

Na jednotlivé pozice jsou odbornými pracovníky sestaveny popisy pozic. Následuje zpracování inzerátů a jejich optimalizace, aby byly reakce maximálně efektivní. Více informací naleznete na stránce Inzerce, předvýběr a prescreening.

Nábor

Náborový proces je složen ze zpracování reakcí a především z aktivního vyhledávání v obsáhlé interní databázi uchazečů. Vyhledávání interní je kombinováno s vyhledáváním v externích databázích všech partnerských pracovních serverů. Více informací naleznete na stránce Klasický recruitment.

Zpracování mezd a personální agendy

Služby v oblasti outsourcingu doplňují především příprava pracovních smluv, přihlášení a odhlášení zaměstnanců, zpracování mezd, předání výplatních pásek, evidence databáze zaměstnanců či personální poradenství v oblasti odměňování, dalšího růstu zaměstnanců, ale i v oblasti pracovněprávní problematiky.

Pokud Vás zajímají bližší informace a cena, případně budete mít zájem o osobní schůzku, prosím kontaktujte nás e-mailem nebo telefonicky.

Těšíme se na dlouhodobou a úspěšnou spolupráci!

Kontakty

  • ALP consulting, s.r.o.
    Náměstí I.P.Pavlova 3
    120 00 Praha 2
  • tel: +420 723 644 808
    e-mail: alp@alpconsulting.cz
    web: www.alpconsulting.cz

© 2008 - 2015 ALP consulting s.r.o.
Náměstí I.P.Pavlova 3, 120 00 Praha 2
Tel: +420 723 644 808, E-mail: alp@alpconsulting.cz,
Web: www.alpconsulting.cz