Klasický recruitment (nábor)

Klasický nábor (recruitment) je nejrozšířenější forma spolupráce, vhodná pro obsazování středních i vyšších pozic.

Vyhledávání uchazečů

K vyhledávání uchazečů používáme kombinaci různých zdrojů, včetně naší vlastní databáze, která je výsledkem mnohaletého působení naší společnosti. Zavedený informační systém nám umožňuje vyhledávat rychle a efektivně v průběhu náboru.

Výběr, hodnocení a prezentace uchazečů

Výběr vhodných uchazečů pak probíhá selekcí životopisů a následně osobním pohovorem s kandidátem. Během pohovoru je kandidát seznámen s informacemi o hledané pozici a obecně o klientovi. Náročnější testy kvalifikace jsou na osobní domluvě s klientem. Pokud kandidáti splní požadavky a na pohovoru zaujmou, předložíme Vám jejich profily. Životopisy jsou strukturované, obsahují pracovní náplň i důvody odchodu.

Průběh náboru, nástup uchazeče

Z prezentovaných životopisů si můžete vybrat ty kandidáty, které budou nejvíce vyhovovat Vašim představám, my následně domluvíme osobní schůzky s uchazeči. Výběr místa konání schůzek je na Vás, mohou probíhat v centrále ALP consulting, u Vás nebo na neutrální půdě. Po schůzkách zjišťujeme zpětné vazby obou stran a po domluvě je prezentujeme. Pokud se s uchazečem domluvíte na spolupráci, finanční plnění za získaného kandidáta nastává až v den nástupu do zaměstnání nebo v den začátku jiného pracovněprávního vztahu.

Dlouhodobá spolupráce

Spolupráci při výběru zaměstnanců zajišťujeme pro každou společnost individuálně. U nového klienta nejdříve nezávazně prezentujeme anonymní životopisy a pak přistupujeme k dalším krokům. Po celou dobu spolupráce o Vás bude pečovat přidělený konzultant. Cílem je, aby konzultant znal prostředí Vaší společnosti a mohl kvalifikovaně vybírat budoucí zaměstnance. Před výběrem na konkrétní pozice upřednostňujeme osobní setkání u klienta, abychom si mohli lépe ujasnit veškeré podrobnosti. Filozofie naší společnosti je založená na dlouhodobé spolupráci, vzájemné důvěře a respektu.

Pokud máte zájem o spolupráci, pro urychlení vyhledávání prosím vyplňte nezávaznou poptávku po zaměstnancích. Naši konzultanti se Vám obratem ozvou a domluví další podrobnosti.

Pokud Vás zajímají bližší informace k dané službě, případně budete mít zájem o osobní schůzku, prosím kontaktujte nás e-mailem nebo telefonicky.

Těšíme se na dlouhodobou a úspěšnou spolupráci!

Kontakty

  • ALP consulting, s.r.o.
    Náměstí I.P.Pavlova 3
    120 00 Praha 2
  • tel: +420 723 644 808
    e-mail: alp@alpconsulting.cz
    web: www.alpconsulting.cz

© 2008 - 2015 ALP consulting s.r.o.
Náměstí I.P.Pavlova 3, 120 00 Praha 2
Tel: +420 723 644 808, E-mail: alp@alpconsulting.cz,
Web: www.alpconsulting.cz