O nás

Všeobecné informace pro firmy

Česká personální a poradenská společnost ALP consulting, s.r.o. působí na českém trhu již od roku 1996. Našim klientům nabízíme komplexní profesionální služby v oblasti lidských zdrojůfiremního vzdělávání a školeníekonomické poradenství a obousměrné překlady.

Pro naše klienty úspěšné vyhledáváme odborníky a specialisty ve všech technických oborech a profesích od stavebnictví, přes strojírenství, energetiku, elektroniku, vývoj a výrobu. Vyhledáváme i další kandidáty na další pozice v oblasti vrcholového managementu, řízení podniků, ekonomiky a účetnictví, právních služeb, personalistiky.

Prohlédněte si naše reference.

Využijte našich služeb, získejte profesionálního partnera v oblasti lidských zdrojů, které jsou pro firmu klíčové. Mezi naše dlouholeté klienty patří významné české i mezinárodní společnosti.

Všeobecné informace pro kandidáty

 • Uvažujete o změně zaměstnání nebo o úplné změně profese?
 • Jste právě bez práce a nedaří se Vám nalézt odpovídající uplatnění?

Rádi Vám v hledání pomůžeme a poradíme. Vyplňte, prosím, dotazník pro uchazeče a přiložte Váš strukturovaný životopis. Váš profil posoudí naši profesionální personalisté a navrhnou Vám odpovídající uplatnění a volné pozice. Zaregistrujte se na stránce Registrace uchazeče.

Přehled všech aktuálních volných pozic naleznete na stránce Volné pozice.

Kontakty

 • ALP consulting, s.r.o.
  Náměstí I.P.Pavlova 3
  120 00 Praha 2
 • tel: +420 723 644 808
  e-mail: alp@alpconsulting.cz
  web: www.alpconsulting.cz

© 2008 - 2015 ALP consulting s.r.o.
Náměstí I.P.Pavlova 3, 120 00 Praha 2
Tel: +420 723 644 808, E-mail: alp@alpconsulting.cz,
Web: www.alpconsulting.cz